Meno klubas

Apie

Meno klubas siekia supažindinti su meno rinka, jos dalyviais, veikimo principais bei kolekcionavimo kultūra.

Kontaktai

Draugai

SUSITIKIMAI SU MENO KOLEKCIONIERIAIS

2010.09.16 | Vilniaus senamiestis

Rugsėjo 16 d. kviečiame Jus apsilankyti svečiuose pas vieną ambicingiausių Lietuvos meno kolekcionierių Borisą Symulevič.

Boris Symulevič kolekcionavimą vertina kaip investiciją į save ir tiki, jog jo grąžą atsiiminėja nuo pat kolekcionavimo pradžios. Didžiąją jo kolekcijos dalį sudaro jauni Lietuvos ir tarptautiniai menininkai, kuriantys aktualųjį meną.

"Manau, kad kolekcionuoti reikia savo kartos meną, nes su tokiu menu galima geriausiai identifikuotis. Padalinčiau savo kolekciją į dvi dalis: vieną dalį sudaro naujas konceptualusis menas, kita dalis - tai vizualiai stipri tapyba ir fotografija. Savo menininkus mėgstu vadinti “Emerging Artists” – dauguma jų jauni ir mažai žinomi, bet turintys didelį potencialą, manau tinkamai juos brandinant ir prižiūrint, vienas kitas kaip reikiant iššaus ateityje."

Kolekcionierius džiaugiasi, jog jo turimi menininkai jau dabar pelno įvairius apdovanojimus, jų darbai eksponuojami muziejuose ir tarptautinėse parodose. Tai lyg patvirtinimas, jog kolekcija yra tikrai verta dėmesio.

Nepraleiskite progos ją pamatyti bei susipažinti su meno kolekcionieriumi!

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Įėjimas į renginį - vyno butelis. Lankytojų skaičius ribotas. Todėl būtina išankstinė registracija.

Registracija telefonu arba elektroniniu paštu:

ilma@menoklubas.lt
+37060484190