Meno klubas

Apie

Meno klubas siekia supažindinti su meno rinka, jos dalyviais, veikimo principais bei kolekcionavimo kultūra.

Kontaktai

Draugai

EKSKURSIJA Į KAZIMIERO ŽOROMSKIO MUZIEJŲ

2011.01.29 | Kalinausko g. 12, Vilnius

Kviečiame Jus sausio 29 d. (šeštadienį) apsilankyti Kazimiero Žoromskio muziejuje ir simboliškai paminėti Meno klubo vienerių metų gimtadienį.

Dailininkas Kazimieras Žoromskis (1913-2004) baigė Vilniaus ir Vienos meno akademijas, studijavo Romos karališkoje dailės akademijoje. Nuo 1952 m. gyveno ir kūrė JAV. 1986 m. grįžo į Lietuvą.

Dailininko K.Žoromskio kūryboje vienodai reikšminga ir figūrinė, ir abstrakčioji, ir optinė tapyba. Neatsitiktinai menininkas dalyvavo bendrose parodose Madride, Paryžiuje, Niujorke su daugeliu įžymių XX amžiaus dailininkų: Marku Šagalu, Salvadoru Dali, Maksu Ernstu, Viliamu de Kooningu, Viktoru Vasareli ir kitais. Šio dailininko kūriniai pasklido po garsius pasaulio muziejus, tačiau didžiausią savo darbų kolekciją jis paliko Lietuvai.

Meno klubas kviečia susipažinti su Kazimiero Žoromskio darbais jo muziejuje. Ekskursiją ves menininko žmona Dr. Kristina Miklaševičiūtė - Žoromskienė.

Renginys nemokamas, tačiau lankytojų skaičius ribotas. Todėl reikalinga išankstinė registracija. Registruotis į renginį, galite telefonu arba elektroniniu paštu: